Laila Margrethe Torp20200910124036

Laila Margrethe Torp

Daglig leder, bedriftsoverlege, fagansvarlig arbeidsmedisin

Telefon
977 28 793

E-post
laila.torp@ringvollbht.no

Cecilie Halvorsen20210901145405

Cecilie Halvorsen

Markeds- og administrasjonsleder

Telefon
924 81 070

E-post
cecilie.halvorsen@ringvollbht.no

 

 

Bjørn Erik Belstad20200910124843

Bjørn Erik Belstad

Bedriftsoverlege, spesialist i arbeidsmedisin

Telefon
483 07 631

E-post
bjorn.erik.belstad@ringvollbht.no

Elen Hauge20201203142026

Elen Hauge

Bedriftslege under spesialisering i arbeidsmedisin

Telefon
922 30 251

E-post
elen.hauge@ringvollbht.no

Torild Solberg Kasbo20200910131950

Torild Solberg Kasbo

Organisasjonsrådgiver, fagansvarlig psykososialt-/organisatorisk arbeidsmiljø

Telefon
916 05 889

E-postadresse
torild.kasbo@ringvollbht.no

Bente Kristin Aasheim20200910133156

Bente Kristin Aasheim

HMS-sekretær, fagansvarlig

Telefon
69 25 31 06/940 06 928

E-post
bente.aasheim@ringvollbht.no

Marit Engebretsen20200910133341

Marit Engebretsen

HMS-sekretær

Telefon
69 25 31 06 / 416 16 676

E-post
marit.engebretsen@ringvollbht.no

Irene Thoresen20200910132953

Irene Thoresen

HMS-sekretær

Telefon
69 25 31 06/940 06 930

E-post
irene.thoresen@ringvollbht.no

Tore Gulichsen20201203135621

Tore Gulichsen

Regnskapsansvarlig

Telefon
476 27 729

E-post
tore.gulichsen@ringvollbht.no

Linda Myllerup Jensen20200910132344

Linda Myllerup Jensen

Bedriftssykepleier, HMS-rådgiver, fagansvarlig helse

Telefon
930 07 480

E-post
linda.jensen@ringvollbht.no

Sara Edvardsen20201203134903

Sara Edvardsen

Bedriftssykepleier

Telefon
400 13 376

E-post
sara.edvardsen@ringvollbht.no

Nina Reinsmo Nilssen20201203102705

Nina Reinsmo Nilssen

Bedriftssykepleier, HMS-rådgiver

Telefon
958 25 399

E-post
nina.nilssen@ringvollbht.no

Charlotte Bolin20200910132719

Charlotte Bolin

Bedriftssykepleier, HMS-rådgiver

Telefon
926 59 255

E-post
charlotte.heiberg@ringvollbht.no

Anders Næss Mikaelsen20200910131806

Anders Næss Mikaelsen

Bedriftssykepleier, HMS-rådgiver, HVO

Telefon
976 60 069

E-post
anders.mikaelsen@ringvollbht.no

Helene Bae Klund20200910125625

Helene Bae Klund

Bedriftssykepleier, HMS-rådgiver, ansvarlig småbedriftskonsept

Telefon
909 77 738

E-post
helene.klund@ringvollbht.no

Lill-Marie Gunnersen20210217180105

Lill-Marie Gunnersen

Bachelor i kjemi (yrkeshygieniker)

Telefon
478 10 608

E-post
lill-marie.gunnersen@ringvollbht.no

 

 

Linda Tokle20200910133533

Linda Tokle

Sertifisert yrkeshygieniker, fagansvarlig yrkeshygiene

Telefon
416 55 812

E-post
linda.tokle@ringvollbht.no

Rolf Didrik Paulsen20200910133817

Rolf Didrik Paulsen

Verneingeniør (yrkeshygieniker)

Telefon
906 79 515

E-post
rolf.paulsen@ringvollbht.no

 

Ellen Kathrine Svendsby20200910141132

Ellen Kathrine Svendsby

Bedriftsfysioterapeut, fagansvarlig ergonomi/fysioterapi

Telefon
930 319 43

E-post
ellen.svendsby@ringvollbht.no

Pia Nielsen20200910140912

Pia Nielsen

Bedriftsfysioterapeut, HMS-rådgiver

Telefon
419 26 310

E-post
pia.nielsen@ringvollbht.no

Ann Kristin Aabøe20200910140516

Ann Kristin Aabøe

Bedriftsfysioterapeut, HMS-rådgiver

Telefon
970 717 81

E-post
ann.kristin.aaboe@ringvollbht.no

Helge Simonsen20200910140707

Helge Simonsen

Bedriftsfysioterapeut
Helene Skevik20200910141325

Helene Skevik

Psykolog
Heidi Melleby20200910141735